View Single Post
Stary 19-02-2020, 11:06   #228
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat - upgrade z normalnego

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem skąd ta "urban legend" się wzięła. Nie jest prawdziwa.
Poliftowe Mondeo MK5 zdaje się faktycznie mają standardowo kamerę IPMA z czytaniem znaków, ale radar mają jedynie wtedy, gdy mają system antykolizyjny albo tempomat aktywny.

Przykładowy VIN auta MK5 z 15.12.2019 - WF0EXXWPCEKP49685
Łatwo sprawdzić, że IPMA jest a CCM nie ma.


Jak widać powyżej, Ford na razie jeszcze nie stracił resztek "zdrowego rozsądku"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - takich poliftowych VINów mam "n", więc to nie przypadek a reguła...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dokładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Widać koledzy nie na bieżąco bądz w cenniku jest błąd,żle się wyraziłem- może nie po lifcie ale na pewno jest tak w nowym cenniku,a Focus ma PCA od 2018 roku w każdej wersji.Co do jednego jesteśmy zgodni bez radaru nie ma PCA.Przypuszczam że radar zaczęto wkładać nawet do trenda w 2019

Bump:

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_2020-02-19 PL-new_ford_mondeo pdf.jpg (21.2 KB, 66 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Matych ; 19-02-2020 o 11:11
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem