View Single Post
Stary 14-09-2017, 20:47   #19
djpj1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Focus MK2 prośba o ocene- 2005 1.6

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ale daj mu kupic.. jak dostanie 300zl + laweta nie daj boze 500km od domu to moze nastepnym razem zmądrzeje..
a Wy znowu nie o samochodzie tylko pobocznych kwestiach.
Czy gdzieś napisałem ,ze zamierzam wracać na takich tablicach?
W ubiegłym roku tak kupiłem Citorena i przyjechałem z Gniezna- przegląd był zrobiony, ubezpieczalnia (PZU)ubezpieczyła auto na rok i wpisała blachy niemieckie ,a po zarejestrowaniu zadzwoniłem tylko i zmieniono numery..i jak ktoś uważa ,ze to ryzyko i ,że nie chce tego ryzyka ponosić to przeciez może pojechać obejrzeć ,kupić ,zrobić przegląd na miejscu i wrócić do swojego miasta(tłumaczenia,akcyza itd) i zarejestrować i pojechać ponownie po auto z tablicami..Generuje to koszty ale głowa spokojniejsza. W czym problem?

Bardzie interesują mnie wasze spostrzeżenia dotyczące aut marki Ford..i to nie takie ,że nie ma podgrzewanej szyby czy 8 poduszek bo to każdy w miarę inteligentny człowiek sam widzi. bardziej inetersuje mnie zdanie o silnikach, o konkretnym modelu itd.. gdyż to ma być pierwszy Ford po Fiacie,VV, Renault ,Citorenie...

Ostatnio edytowane przez djpj1 ; 14-09-2017 o 20:49
  Odpowiedź z Cytatem