View Single Post
Stary 20-04-2010, 20:58   #10
ceicam
ford::beginner
 
Avatar ceicam
 
Zarejestrowany: 07-03-2010
Skąd: PO
Model: Kuga Titanium 4x4 / Transit 115 T350 / Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi / 2.4 TDCi / 1.4
Rocznik: 2010 / 2008 / 2012
Postów: 48
Domyślnie Odp: CB radio w Transicie 2008r.

Aktualizacja tematu - dziś zakupiłem antenę - prezydent Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Iowa, ok. 110 cm oraz uchwyt do montażu na rynience.
Jutro będzie montaż, bo obmyśliłem jak efektywnie i w miarę bezboleśnie poprowadzić kabel, radyjko niestety dopiero po niedzieli, nadal myślę nad najwłaściwszym miejscem do montażu, w każdym bądź razie dzięki wszystkim za podpowiedzi, jutro postaram się zamieścić fotki mojej 50% instalacji.

[edit] 25.04.2010 22:08
Antena założona - uchwyt rynienkowy (był w chromie, pomalowałem proszkowo na czarny mat), kabel przechodzi na tył kabiny i zamocowany uchwytami samoprzylepnymi do opasek kablowych schodzi do dołu, a tam wchodzi do kabiny przez jakąś plastikową zaślepkę.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Walczę z uchwytem do radyjka, więc na dniach zaprezentuję rozwiązanie - moim zdaniem powinno się sprawdzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ceicam ; 25-04-2010 o 21:08
ceicam jest offline   Odpowiedź z Cytatem