Temat: [Kuga 2013-2020] czujnik pokrywy bagażnika
View Single Post
Stary 11-06-2020, 22:39   #3
lordwader
ford::advanced
 
Avatar lordwader
 
Imię: wader
Zarejestrowany: 13-03-2013
Skąd: mazowieckie
Model: Kuga mk2 lift; Focus mk3 lift
Silnik: 1,5 150KM; 1.5tdci 95KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: czujnik pokrywy bagażnika

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obiecałem sobie, że nie będę brał udziału w tym "quizie 1000 pytań zadawanych czasem z lenistwa"...
Ale w niektórych przypadkach to już ręce opadają...
Allegro u Kolegi jest w "zablokowanych"???
Zerknąłem z czystej ciekawości ile trwa samodzielna odpowiedź na to pytanie - dokładnie 3 minuty!

Pytanie do Allegro w dziale "zderzaki" - "Kuga MK2 lift tył"... 2 sekundy trwało wymyślenie, że trzeba posortować od najdroższych - bo tylko w "drogich" jest szansa, ze będą anteny "nogi".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i bingo! tak 4 czy 5 od góry jest "ruby red" i wszystko widać.

Rozumiem, że ze schematami to jest jakiś problem - bo większości tutejszych forumowiczów nie chce się sprawdzić, że na powszechnie dostępnej (choć przeznaczonej dla profesjonalistów) stronie https://www.etis.ford.com/home.do jest jakże intrygująca zakładka "opłaty" i tam się można dowiedzieć, że "wszystko co potrzebne jest do kupienia"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powyższe wymaga już jakiegoś silnie niezerowego "samozaparcia", no ale brak podstawowej staranności w zerknięciu na allegro - to już mnie mocno "zjeża"...
@tedi_k Docinki Kolegi irytują, ale wszystko można znieść bo pomoc bezinteresowna i bezcenna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Faktycznie nie wpadłbym na to jak poprowadzić śledztwo w sprawie tej anteny, a jej umiejscowienie też mocno mnie zaskoczyło.
Ale już wiem!!! Dzięki Panie Tadeuszu! Proszę się nie obrażać ten model tak już ma.. (mówię o sobie).
A dla potomnych zdjęcie zapożyczone z tej aukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg zderzzaak.jpg (105.0 KB, 51 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez lordwader ; 12-06-2020 o 12:46
lordwader jest offline   Odpowiedź z Cytatem