View Single Post
Stary 26-01-2021, 12:09   #148
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1.5TDCI Euro6 - nowy silnik Forda od roku modelowego 2015

Cytat:
Napisał As15_PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Mam plan podnieść moc w swoim Focusie '15 95koni i zastanawiam się czy lepiej najpierw zmienić na 120koni a później chip czy od razu sam chip? Widziałem jak Heko pisał, że to nie ma znaczenia (osprzęt ten sam wersji 95 i 120) ale gdy spoglądałem na wykresy na hamowni wersji 95 konnej to z samego chipa wychodziło trochę ponad 110 koni, co byłoby bez sensu gdy łatwiej można zrobić 120. Fajnie byłoby gdyby ktoś miał doświadczenie w praktyce jak to wygląda, z góry dzięki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli masz osprzętowo wersj 120KM a moc wykastrowana jest programowo to nie ma znaczenia czy zrobisz najpierw upgrade czy od razu chipsa, bo wyjdzie to samo.
Natomiast w przypadku gdy masz inny hardware(turbina) to nie zrobisz upgrade na 120KM a nawet jak zrobisz to nic to nie da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tylko chips w okolice 110-120KM
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem