View Single Post
Stary 14-04-2018, 21:12   #41
PHERO
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-02-2018
Model: GALAXY MKII
Silnik: 1.9
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Problem z alarmem/centralnym

Witam.

Niedawno zakupiłem Galaxy i już wyszły pierwsze problemy.
Nie działa pilot do zamka centralnego, oraz otwieranie centrala przekręceniem kluczyka (Zamykanie w ten sposób działa)
Przy zakupie dostałem 2 kluczyki (Jeden z otwieraniem na pilota, drugi zwykły), pilot w ogóle nie reaguje na zamek, oraz nie posiada immobilizera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Drugi kluczyk działa normalnie. Dostałem również informację jak zakodować tego pilota (3 razy w lewo...), no i nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czytałem o tym, że wiązki się łamią w drzwiach, więc wymieniłem wiązkę na sprawną, lecz niczego to nie zmieniło.
Przy okazji wymiany zauważyłem ciekawą zależność! Po odłączeniu wtyczki "1H0972117A" centralny zamek zaczął działać z przekręceniem kluczyka (otwiera i zamyka wszystkie drzwi).
Gdy podłączyłem ww. wtyczkę to alarm zaskoczył (coś zaczęło się przełączać w zamku, oraz opadły wszystkie szyby. Otwieranie centralnego mechanicznie znowu nie działa, zamykanie owszem.
Troszkę już wymiękam, może ktoś coś podobnego miał...

Wtyczka nr 15 z linku
http://pl.realoem.me/Volkswagen/MEX/...R/9/971/972033

Pozdrawiam.
PHERO jest offline   Odpowiedź z Cytatem