Temat: [Focus 1998-2004] Jaka skrzynia biegów będzie pasować
View Single Post
Stary 03-11-2020, 13:35   #48
Mrlama
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2020
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 56
Domyślnie Jaka skrzynia biegów będzie pasować

Witam, byłem dziś u mechanika z Focusem mk1 1.8 tddi, 90km, 66kw, 200r i objawami zużytego sprzęgła czyli stukanie na niewciśniętym sprzęgle, ślizganie obrotów i biegi czasami ciężko ogólnie wchodzą. Mechanik posłuchał chwile auta stwierdził że to skrzynia i "zębatki w niej mielą". Przejechał się 300m i utwierdził się w przekonaniu że to skrzynia i żeby szukać używanej na allegro. Po sprawdzeniu oleju stwierdził że są w nim opiłki od tych właśnie zmielonych zębatek. Więc zacząłem poszukiwania skrzyni i zastanawiam się czy skrzynia o numerach XS4R-7F097 będzie pasować ? lub 2SR4R7002MA ? Wiem że mam skrzynię o znaczniku MTX75 ale żadna z osób do której dzwoniłem o skrzynie nie jest w stanie mi odpowiedzieć czy dana skrzynia z tych które podałem będzie pasować więc stwierdziłem że może ktoś tu mi pomoże. Lub jeśli ktoś by był na tyle miły wypisać lub podesłać jakiegoś linka do listy skrzyń które będą pasować do tego modelu będę wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.
Mrlama jest offline   Odpowiedź z Cytatem