View Single Post
Stary 05-06-2008, 12:31   #6
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie Re: Dobre warsztaty

w temacie kolegi krzyśka może i moja opinia

wypróbowałem go z 2 sprawami:
1. podjechałem z głupia franc w sobotę przed 13 z zapytaniem czy by mi wymienili olej z filtrami i klime nabili - i nie było problemu. części mieli na miejscu, podskoczyli tylko po 1 filterek. zabrali się od razu za robotę. za olej fordwoski, filtr paliwa, oleju, powietrza, kabinowy i nabicie klimy zapłaciłem 465zł . wszytskie filtry oryginalne.

2. od razu umówiłem się a wymianę rozrządu. mechanik zalecał wymianę co 100kkm lub 5 lat, z taką opinią spotkałem się też tutaj, a autko ma 6 lat. za całość zapłaciłem 330zł, w tym oryginalny zestaw pasek + rolka 180zł + robocizna 150zł. oczywiście dostałem kwit, że wymienili rozrząd.

generalnie to będzie mój mechanik bo widać, ze wie co robi, nie naciąga i ma oryginalne części. z mojej strony POLECAM

ps. chopaki też tjuningują auta, co mnie akurat nie interesuje, ale może kogoś.
namiary tutaj
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ul. Kuśnierska 13 Gdynia 81-168
tel.: (5Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 665 40 30
tel/fax: (5Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 665 40 30
e-mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem