View Single Post
Stary 06-10-2008, 19:42   #41
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Z tym optional 725 KM to jest haos i anarchia

Ja mam w pewnym sensie kundla, choć jest oczywiście sygnowany i ma numer seryjny jako SS. Jednak kupiłem go jako upgrade do auta już wyprodukowanego jako GT500 a nie złożonego jako całość w Shelby. Mój kompresor to dość efemeryczny model TVS (czyli ten który w wersji "srebrnej", ze srebrną plakietką Ford Racing ma wypór 2,3 litra). Jednak ja mam większe śruby i złotą plakietkę. Formalnie Kenne Bell to nie jest (zewnętrzna obudowa pochodzi od Eatona, co więcej - użyto jakiegoś dziwnego adaptera, aby wielkie śruby weszły do obudowy TVS). Ogólnie nawet nie wiem co to mam za części użyć jak się coś zepsuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Auto po wczytaniu oprogramowania dostarczonego przez Shelby wypluło na hamowni 712 KM i około 1000 Nm (no może bez 20) ale żarło jak głupie (AFR = 10,4 - normalnie tam w USA chyba jakąś rzadszą benzynę mają...). Aktualnie moc mu się uchowała ale ze 2 litry na zużyciu na setkę urwałem.

Ogólnie polecam kompletowanie samemu setupu Supersnake/R-package bo jak dokładnie wszystko wyszukać (wszystkich poddostawców dla Shelby i ich podukty) to Supersnake da się skompletować za 13-14 tysi dolarów. Czyli odręczny podpis Carolla na mojej plakietce kosztuje koło 9 tysi USD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No jak gościa lubię to jest to trochę drogo bo za 9000 USD to mi Doda w domu Happy Birthday zaśpiewa (no może się mylę i dychę trzeba będzie wyłożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem