View Single Post
Stary 25-07-2017, 15:44   #4
grzesiektok1
ford::beginner
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 16-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: wcześniej Mondeo MK4, obecnie Civic IX Type R
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Spalanie

Cytat:
Napisał pasiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się kupuje takie auto to spalanie chyba jest najmniejszym problemem ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Jakie "takie auto"? Że Mustang? Jest dużo samochodów z fajnymi i fajniejszymi silnikami o zbliżonej pojemności. Auto jak auto. Jego wyróżnikiem jest cena - za stosunkowo nieduże pieniądze oferuje coś, co konkurencja ma dużo drożej. Na pewno ołtarzyka mu stawiać nie będęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Że pojemność? Ford generalnie ma skłonności do zaniżania spalania, o czym na forum już było. U mnie to było nawet 25% w mieście.
Jeździłem sporo (nie swoim niestety) Chargerem SRT który przy większej pojemności i podobnych koniach spalał w mieście zakorkowanym stołecznym 17 litrów. Więc jeśli użytkownikom wychodzi, że Mustang pali 25 to ta różnica jest już istotna. Stąd moje pytanie.
A tak w ogóle, to dzięki za merytoryczną odpowiedź. Odechciewa się być posiadaczem Mustanga jeśli mam być w tak życzliwym gronie.

Bump:
Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pooglądaj filmy kolegi
https://www.youtube.com/watch?v=MuIa0fZ074Y
kupił Mustanga V8 i opisuje swoje przygody z nim

pali tyle, ile wyciskasz pod prawą stopą.
DziękiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Popatrzę. Mam ciężkawą nogę ale liczę się z wysokim spalaniem. Chodzi mi raczej o przekłamania producenta w stosunku do tego co w rzeczywistości wychodzi.
grzesiektok1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem