View Single Post
Stary 04-03-2013, 08:49   #16
tunex2000
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-02-2013
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: FOKUS 2016,GOLF 2018
Silnik: 2X1,5
Rocznik: 2016,2018
Postów: 28
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Wiam Cię ,dyskusja rozgorzała to dobrze ;ale ja nie zwracam na to uwagi na te rurki ,ponieważ tak się składa ,że berlingo nie dało mi żadnego pretekstu do tego(nic sie nie przetarło nie połamało,ba nikt tych rurek nawet nie dotknął przy wsiadaniu i wysiadaniu), mechanizmy różne, rurki takie same jak i miejsce i sposób ich wyciągania przy otwieraniu
(tak mniej więcej) ,ale jakość zamykania 3x lepsza na korzyść forda .Kwestia estetyki ,niech będzie na Twoim ,ale za 2-4 lat jak zrobią jakiś fejs liftingGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.zakładam sie o 4 piwa z dowozem na miejsce ,że nie będzie zmin w tym konkretnym kierunku o którym piszemy.Z tą ciekawościa to trafiłeś dobrze tak 85% ,piłowałem maxa na próbnej chyba z 1 h po 50% ja i zona ,a z tą szybą to porażka na całego nigdy nie miałem w żadnym aucie (patent forda)i mi to umknęło przy zakupie nawet nie zapytałem ,na usprawiedliwienie dodam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,że autem jeżdziliśmy we wtorek ,a w czwartek już był nasz,była to oferta tygodnia patrz cena + zimówki firestona + nakładki chrom na progi+ wym oleju zalecana po 1500 km.Tak to wygląda mniej wiecej kątem oka
tunex2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem