View Single Post
Stary 10-12-2018, 15:22   #121
Serek_On_Dope
ford::beginner
 
Avatar Serek_On_Dope
 
Zarejestrowany: 10-11-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 42
Domyślnie Odp: Auto z wyciętym DPF czy katalizatorem już nie przejdzie przeglądu?

Każdy z was ma rację, co do kumunikacji, to wiadomo większe aglomerację, większę pieniądze, większy standard komunikacji po to aby ludzie jeździli. Niestety mniejsze miasteczka, miejscowości czy jak je tam nazwać, podmioty komunikacyjne już tak "nowoczesne" to nie są i szybko się to nie zmieni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do downsize to oczywiście mówię o silnikach, co z tego że koni tyle samo, ajk silnik mniejszy i pracuje jak "odkurzacz" no ale tak jest. Sam jeździłem nową E klasą i to bardzo dużo, nowy projekt mojej firmy do Daimlera, więc swoje pojeździłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Muszę przyznac że 2.0 w połączeniu z 10 stopniowym automatem to bajka i spalanie, tu sie podpisuje nie jednemu producentowi brakuje by dotrzymac kroki Daimlerowi...
Teslą nie jeździłem, ale elektrykiem jeżdziłem, brakuje mi tu pomruku silnika, takiego V8 albo W12 ehhhh szkoda...
__________________
Ford Escape 2.0 Ecoboost
Serek_On_Dope jest offline   Odpowiedź z Cytatem