View Single Post
Stary 16-12-2018, 20:24   #125
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Auto z wyciętym DPF czy katalizatorem już nie przejdzie przeglądu?

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego 2 apki mobileMPK i SkyCash. Ostatnio potrzebowałem podjechać w ciągu dnia z Podgórza pod Filharmonię do sklepu i z powrotem (chyba jakieś 6 km). Zajęło mi to 40 min ( z czego jazda 25 min) i kosztowało 5.60. W całym Krakowiaku było może 10-20 osób: czyli ogólnodostępne miejsca leżące. Google maps pokazywał dla samochodu 35 minut w jedną stronę, a do tego parking pod Wawelem 8 zł/h (o wolnych miejscach w strefie zapomnij - no chyba, że będziesz krążył pół godziny po okolicznych ulicach polując na jakiegos wyjeżdżającego)
Ja mieszkam jedną nogą w Trondheim i tam nie mamy w ogóle samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Komunikacja perfekt, ścieżki dla rowerów perfekt...szkoda nam było trzymać samochód, jak wszędzie można było dojść na piechotę lub dojechać rowerem, czy autobusem. Teraz jak nam się córa pojawiła i będziemy mieszkać gdzie indziej to dopiero kupię auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.a w zasadzie już kupiłem, tylko na razie lata w PL, elektryczny Nissan Leaf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bus pasy(jest ich w Trondheim sporo), parkingi za free itp. no i można od razu deptać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem