View Single Post
Stary 17-06-2018, 09:27   #12
kielich89
ford::beginner
 
Avatar kielich89
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-12-2012
Skąd: Poznań
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.8 115KM TDCi
Rocznik: 11.2008
Postów: 16
Domyślnie Odp: Wymiana i dodanie elementów ACS, Full Dynamic LED, BLIS

Dziękuję Tadeuszu za odpowiedź, ale mam dalsze pytania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Z oczywistych względów wiązka świateł do przerobienia
Czy przerobienie polega tylko na przepięciu kabla, czy również trzeba zdobyć odpowiednie inne wtyczki?
Jeszcze zapomniałem o spytaniu o włącznik świateł w kabinie, to że będzie do wymiany to raczej pewne, natomiast czy instalacja jest do przerobienia czy działa plug&play?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodanie lidaru do kamery skutkuje koniecznością wymiany wiązki dachowej.
Rozumiem, że wiązka dachowa wychodzi pewnie z okolic skrzynki bezpieczników/BCM (nie wiem gdzie znajduje się w Mondeo MK5) idzie po którymś słupku, zachacza o czujniki z przodu, lampkę do czytania z przodu, pewnie idzie do lampki z tyłu ale czy również odpowiada za coś przy klapie bagażnika lub innych częściach tylnych samochodu?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co Ty z tym "spodziewaniem się"????
W Fordzie Focusie MK2 FL z 2008 miałem taką stuację, że do wielu rzeczy kable i wtyczki były tylko wystarczyło montować elementy, tak sobie dołożyłem kilka rzeczy między innymi tempomat, dodatkowa nagrzewnica itp. Wtedy też były tematy, że jak się patrzyło na wersję wyposażenia czy tam BCM to można było mieć pewność, że instalacja jest. Myślałem, że w Mondziakach też to już odbywa się w ten sposób. Jednak chyba tutaj księgowi trochę bardziej się wysili i poszatkowali tego typu dodatki.

Ostatnio edytowane przez kielich89 ; 17-06-2018 o 09:43
kielich89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem