Temat: [Focus 2008-2011] Montaż haka holowniczego
View Single Post
Stary 07-11-2018, 17:58   #6
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Montaż haka

Cytat:
Napisał Grzegorz MX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a potrzebujesz wyjmowany? Szybkodemontowalny jest droższy, załóż normalny - odpinany tylko srubami - spokojnie wystarczy.
Jak sobie poradzisz z elektryką? pójdziesz drogą forda i modułem TM zintegrowanym z elektroniką czy konwencjonalnie?
hmm... może i masz rację z tym hakiem przykręcanym. Hak ma mi służyć w sezonie i to dość rzadko bo żeby polatać na moto nie będę potrzebował ciągle przewozić moto, pod nosem mam tor i ładne tereny. Tym nie mniej parę razy w roku moto będę chciał zabrać do teściów na wschód PL gdzie mają piękne lasy i po horyzont same pola a do tego żebym go zabrał potrzebuję mieć hak żeby jakoś tego diabła przewieźć. Co do elektryki to nie widzę raczej problemu bo ponoć są schematy w zestawach z hakiem. O co chodzi z tym modułem??? Nie wystarczy zwykłe wpięcie się w instalację? Potrzeba dodatkowych modułów? Co do samego haka to pójdę w hak przykręcany.

Bump: Bardzo fajny link! Dzięki!
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4

Ostatnio edytowane przez jarekfxsilver ; 07-11-2018 o 18:21
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem