Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 18-06-2015, 20:46   #200
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Odebrałem auto z serwisu. Napiszę co zgłosiłem i co z tym zrobili.
- klimatyzacja: mieli zrobić upgrade ale aktualizacja jest jednak od przyszłego tygodnia - jadę znów we wtorek (na szczęście mam prawie pod nosem)
- elektryczna klapa czasem zamyka się za szybko i za mocno i wtedy nie ma tego charakterystycznego domknięcia silniczkiem; poprawione, działa póki co dobrze
- tylne drzwi trzeba dość mocno trzasnąć, żeby się zamknęły, problemu nie ma jeśli jakiekolwiek inne są otwarte (podciśnienie); z uwagi na bardzo szczelne uszczelki nie da się tego poprawić. Dla mnie to nie wada bo dzięki temu auto jest ciche ale zgłosiłem jako upierdliwy klient
- nie mogę ustanowić połączenia wi-fi; problem z moim BlackBerry, inne oparte na androidzie się łączą. Sprawdziłem wieczorem na telefonie żony, faktycznie działa. Telefonu jednak nie wymienię bo prawie nowy a parę dni temu kupiłem dedykowany uchwytGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nie wyświetla ruchu drogowego na nawigacji; podobno wyświetla ale jest tak mało przesyłanych informacji, że trudno się na nie załapać. Wielka lipa. NIE KUPUJCIE NAWIGACJI DO MK5!!!
- mimo, że nie mam żadnego kwitka to w systemie jest info, że gwarancja jest na 3 lata. Można przedłużyć jeszcze o rok ale uwaga: tylko w pierwszym roku użytkowania auta.
Reasumując, pewne rzeczy, które wydawały się być może usterkami okazały się być cechą produktu. Na szczęście są to mało istotne kwestie związane z SYNC 2, nie wpływające na pozytywną ocenę auta. Żeby tylko tę klimę mi poprawili we wtorekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem