Temat: [Mondeo 2014- ] Spalanie 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 04-01-2017, 11:36   #660
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Spalanie 1,5 Ecoboost

No ale przecież coś z tych 52,87 litrów w baku zostało prawda? Czy pchałeś auto na stacje po przejechaniu tych 421 km? Zakładając że zostało Ci w baku jakieś 5 litrów to licząc z kalkulatora spalanie masz trochę ponad 11/100. Zatankuj pod korek, przejedź określoną ilość kilometrów i znów zatankuj pod korek. Wtedy będziesz miał mniejszy margines błędu. Czy może Twojego posta należy tak rozumieć, że po przejechaniu tych 421km wlałeś do baku wspomniane 52,87litrów?




Cytat:
Napisał West_80 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgodnie z umową obiecałem się podzielić wynikami spalania w moim "white frozen" mk5 mondziakuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy temperaturze -1,-2,-3 i jednym jedynym wyjeździe za miasto (50 kilometrów) a tak reszta to miasto to z zatankowanych 52,87 litrów uzyskałem przejechanych 421 kilometrówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobrze czy niedobrzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.??? wydaje mi się, ze to npr. zacny wynik bo jesli dobrze liczę to spalanie wyszło 12,56L. do pracy mam 8 kilometrów w korkach codziennie rano.Te 421 kilometrów to 90% to miasto. PZDR Marcin
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem