Temat: [Mondeo 2007-2014] Tempomat nie działa - Cruise Control
View Single Post
Stary 03-08-2021, 14:06   #586
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Tempomat nie działa - Cruise Control

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... koledzy to raczej piszą o module "kierownicy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem skąd mi się wziął ten BCM...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

--------------------------

Za to "z sensem" dodam, że dzisiaj "zostałem zmuszony" (trochę przez to, że zakładany tempomat "na dzień dobry" nie chciał działać a trochę prośbami "załamanego" właściciela auta...) do przelutowania "leciwego" (rocznik 2006...) modułu kierownicy w S-maxie z początków produkcji...
Po przelutowaniu tempomat działał "jak nowy"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zasadnym pozostaje jedynie pytanie "jak długo"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właścicielowi (zgodnie z doświadczeniem) powiedziałem, że może liczyć na jakieś 2 lata...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 03-08-2021 o 22:06
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem