View Single Post
Stary 16-04-2018, 17:57   #1122
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,987
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślałem że właśnie z tym układem wtryskowym i EGR to przed 2011 były problemy a później już zmienili.
No... Zmienili i nowe problemy powstały. Jeżeli przejrzysz ten wątek, to dokopiesz się do informacji o co chodzi. Jeżeli kierowca jest całkiem niekumaty, nie słyszy, że silnik postukuje przy mocnym depnięciu i mimo tego jedzie godzinami z pedałem w podłodze - to każde auto zajeździ. A diesla w common-railu tym bardziej...
Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak można sprawdzić czy samochód przeszedł akcję serwisową?
Trzeba sprawdzić w ASO po VIN-ie.
Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tą prędkością trochę mnie zmartwiłeś, myślałem że właśnie te 130-140 może lecieć po autostradzie w niemczech, bez tego trochę się będę ciągnął prawym pasem.
Trzeba pamiętać, że to nie jest auto do przypieprzania, tylko że to jest kiosk na kółkach.
Ja w swoim mam ok.140 KM, w porywach szaleństwa 180 pójdzie, ale 140 stale bez problemu idzie. Przy 100KM miałbyś stale pedał w podłodze i wtedy szybko zajeździsz go.
Cytat:
Napisał terragady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i nawet małe kropki się pojawiają znikąd na całej powierzchni.
Pierwsze słyszę. Korozja od spodu w końcu zawsze się pojawi przy całorocznej jeździe, ale ten jeszcze nie jest taki stary i przebieg jest nieduży - myślę, że jeszcze jest wszystko w miarę zdrowe. Ale sprawdzić trzeba...
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 16-04-2018 o 18:00
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem