View Single Post
Stary 13-08-2018, 06:37   #11
mrhenio
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Kartuzy
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 163
Domyślnie Odp: Peugeot 3008 1.6HDi z Holandii /Chojnice

Samochód ogolnie zaniedbany, poprzedni właściciel raczej nie specjalnie dbał o niego. Prawy przedni błotnik i zderzak malowany, pokazał zdjęcia przed - nic wielkiego ogólnie. W środku brudno, nie posprzątane, to już na sam początek zniechęca kupującego. Wyłamany zawias od schowka/podłokietnika, także można go otwierać w którą stronę się podoba. A w tym schowku takie zacieki, jakby dosłownie ktoś się spawiował. Uszczelka od drzwi kierowcy poszarapana na długości ok 30cm jakby pies ją chwycił. Pęknięty klosz lewej lampy, niekompletny lewy halogen. Prawe drzwi przy zamykaniu jakiś dziwny odgłos wydawały, jakby tapicerka luźna ale do końca wiadomo co to. Ale dodam że na tych drzwiach szyba jako jedyna była z innego rocznika niż pozostałe. Opony do wymiany praktycznie od razu, w razie kontroli na pewno dowód zabiorą. Dodatkowo niektóre elementy silnika dziwnie skorodowane, raczej nie powinno tak to wyglądać. Mówię do chłopa że samochód zaniedbany, a on mi że przecież pa 9 lat. No to pokazałem mu moje mondeo i mówię że też ma 9 lat a jaka różnica.
Ale wycieczka do Chojnic była ��
mrhenio jest offline   Odpowiedź z Cytatem