Temat: [Fusion - Mondeo USA] Niepoprawne wskaznia temperatury zew.
View Single Post
Stary 25-06-2018, 18:32   #22
jb_filip
ford::amateur
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 21-03-2018
Skąd: Swarzędz
Model: Nissan Maxima / Fusion/Mondeo MK5 AWD
Silnik: 3,5 V6 / 2,0 Ecoboost
Rocznik: 2004 / 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Niepoprawne wskaznia temperatury zew.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to poczytaj jeszcze raz. Czujnik temperatury zewnętrznej jest bardzo istotny dla poprawnego działania sterownika silnika. Do tego jego błędne wskazania wyłączają klimatyzację. Jak uważasz to za "nieistotne" - To twoja sprawa...
hmmm...to zmienia postać rzeczy. Czytałem na paru zagranicznych forach, że czujnik ten tylko i wylacznie wplywa na bledne dzialanie klimy, a to ze klima mi troche wariuje, to akurat nie ma dla mnie jakiegos wiekszego znaczaczenia.
Dzieki za info - Jesli wplywa on rowniez na dzialanie sterownika silnika, to zajme sie tym oczywiscie szybko, bo nie jest to dla mnie oczywiscie "nieistotna" sprawa.

Bump: FYI: Dzisiaj rano (pierwszy raz od czasu jak posiadam Fusion'a) temperatura zmienila sie na -20 stopni, pozniej wskoczyla na -22, -23, -14, -25, -16 i troche jeszcze poskakala. Po poludniu odpalilem samochod i nadal jest -10 stopni Celsjusza (chociaz wydawalo mi sie, ze poprzednio bylo +10st., a nie -10...).

Ostatnio edytowane przez jb_filip ; 25-06-2018 o 18:38
jb_filip jest offline   Odpowiedź z Cytatem