View Single Post
Stary 05-09-2017, 19:25   #3
spec 87
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 16-04-2017
Skąd: Z Kielc w Polsce, z Gosheim w Niemczech
Model: Cougar 2.0
Silnik: 2.0 131KM
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: 2.0 Zetec szarpie przy przyśpieszaniu.

Co do cewki, to powinno pokazać na kompie, a pokazało tylko za małą ilość spalin dostającą się do silnika z powrotem przez system recyrkulacji spalin i dwa niezidentyfikowane błędy. Chociaż czy to normalne, że błąd jest niezidentyfikowany? Czujnik położenia przepustnicy wymieniony na nowy własnoręcznie, przepustnica własnoręcznie wyczyszczona. Pod spodem piszesz o uszczelce pod głowicą. To nie ona?
Jeszcze jedno pytanko. Czy jest coś, co powoduje ciśnienie napędzając paliwo oprócz pompy paliwa w baku i wtryskiwaczy w silniku? I co to znaczy, że ponoć ford nie lubi NGK a ja mam nowe Kable i świece NGK, a powinien być najlepiej tylko Motorcraft. Tak powiedzieli w GTech w Kielcach. Z góry dzięki za podpowiedzi. Postaram się odwdzięczyć.

Mariuszek

Bump: Co do cewki, to powinno pokazać na kompie, a pokazało tylko za małą ilość spalin dostającą się do silnika z powrotem przez system recyrkulacji spalin i dwa niezidentyfikowane błędy. Chociaż czy to normalne, że błąd jest niezidentyfikowany? Czujnik położenia przepustnicy wymieniony na nowy własnoręcznie, przepustnica własnoręcznie wyczyszczona. Pod spodem piszesz o uszczelce pod głowicą. To nie ona?
Jeszcze jedno pytanko. Czy jest coś, co powoduje ciśnienie napędzając paliwo oprócz pompy paliwa w baku i wtryskiwaczy w silniku? I co to znaczy, że ponoć ford nie lubi NGK a ja mam nowe Kable i świece NGK, a powinien być najlepiej tylko Motorcraft. Tak powiedzieli w GTech w Kielcach. Z góry dzięki za podpowiedzi. Postaram się odwdzięczyć.

Mariuszek
spec 87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem