Temat: [C-MAX 2010-2015] Wymiana oleju płynów i filtrów
View Single Post
Stary 01-04-2017, 11:11   #9
mariusz_w4
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 01-04-2005
Skąd: KATOWICE
Model: C-MAX
Silnik: TDCi 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 42
Domyślnie Odp: Wymiana oleju płynów i filtrów

Cytat:
Napisał Tomek krosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wie ktoś morze jak wymienic akumulator w c max 2011 r .
Trochę roboty przy tym jest bo musisz wyciągnąć obudowę filtra powietrza i to co tam jeszcze przeszkadza . Nieszczęśliwie ten akumulator trafił w takie miejsce ale to już wina projektantów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Tomek krosno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam jestem od nie dawna posiadaczem c maxa 1,6 duratec 125 km z 2011 roku , i tutaj mam pytanie bo chcialbym zmienić olej płyny i filtry tylko za bardzo nie wiem na jakie auto ma 52 tyś .Zastanawiam sie tez nad wymiana rozrzadu ale to chyba jeszcze nie jest konieczne . Autem chce ogolnie jechac do francji wiec pasowało by to wymienic
Rozrząd trzeba wymienić w zależności od tego co pisze fabryka, w jednych pojazdach jest to przebieg 140 kkm w innych 160 kkm a zależne to jest od tego co włożono na montażu fabrycznym.Co do pojazdu kupionego z niepewną historią i przebiegiem to trzeba to zrobić jak najszybciej . Koszt to około 1200 zeta w nieautoryzowanym warsztacie .
mariusz_w4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem