Temat: [Galaxy 2000-2006] wiązka kabli klapy bagażnika
View Single Post
Stary 30-08-2018, 22:49   #5
Mari@
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 04-05-2005
Skąd: Tychy
Model: Sharan MK2
Silnik: 1,9TDI, AUI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 23
Domyślnie Odp: wiązka kabli klapy bagażnika

Wiem, że wiadomość ze stycznia, ale podepnę się. Miałem to samo. Zdechło wszystko w klapie łącznie z jej otwieraniem. Jestem właśnie po naprawie przewodów. Przewody ze sklepu elektrycznego plus złączki zaciskane termokurczliwe z klejem uszczelniającym od Chińczyka z Aliexpresu - zabawa bez harmonijki zamyka się w 50-60zł. Sama oryginalna harmonijka kosztuje ok. 45zł, ale zakładam, że stara jeszcze żyje.
I tutaj się podepnę pod wątek, nie udało mi się wszystkiego naprawić. Niestety nie mam świateł przeciwmgielnych i nie działają mi czujniki parkowania z tyłu. Przypuszczam, że gdzieś jeszcze mam przerwany (+) do przeciwmgielnych, bo przewód do cofania dochodzi w tej samej przelotce i jest ok.
Z czujnikami parkowania to mam większy problem. Czujniki są sprawne i działają pod warunkiem, że wyjmę z klapy wtyczkę od lampy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak tylko włożę wtyczkę (wkręcę żarówkę) wyłączają mi się czujniki. Gdzieś jeszcze mam Sajgon w wiązce. Pytanie gdzie szukać? Odwijać z taśmy w progach i szukać na prostym odcinku (chyba mało prawdopodobne uszkodzenie), czy gdzieś przy tylnym prawym błotniku - gdzie jeszcze pada wiązka? W którym miejscu kopać?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P_20180823_173015m.jpg (87.6 KB, 42 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P_20180823_173019m.jpg (90.3 KB, 38 wyświetleń)
__________________
Pozdro Mari@
Sharan '02 1,9TDI, AUY 115KM
Tychy
Mari@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem