Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2.0 EB 240km - założone LPG
View Single Post
Stary 20-08-2020, 12:08   #316
fredziopl
ford::beginner
 
Imię: Hubert
Zarejestrowany: 25-05-2007
Skąd: Jędrzejów
Model: Ford Fusion
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: 2.0 EB 240km - założone LPG

Cytat:
Napisał Zaderek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję, znam firmę. Godna polecenia ale jak pisałem na gwarancji trzymam się mojego instalatora uważam, że zachował się kompetentnie na przypadek jaki mu się trafił i mam nadzieję, że w okresie gwarancji rozwiąże problem do końca. Tym bardziej, że jak widać podobny problem jest na stagu.
Witaj,

Ja jestem swiezo po instalacji KME u siebie w polifcie 2.0EB AWD, zrobilem okolo na razie tylko 300 km i mam podobny problem co u ciebie. Przy hamowaniu do 0, nie za kazdym razem, ale wystepuje spadek obrotow do okolo 500-400. Czuc delikatnie w samochodzie.
Na razie poza tym zadnych i nnych niepokojacych rzeczy, po przejechaniu 1000 skocze do gazownikow zobaczymy co mi powiedza czy jest sie czym martwic czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam jeszcze pytanko, montowali u mnie wiekszy zbiornik i chcialem czym podniesc podloge, podobno pasuje wypelnienie z mk4 tylko nie wiem czy ma znaczenie kombi, sedan czy hatchback? W jaki sposob mozna to wyrownac.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez fredziopl ; 20-08-2020 o 12:13
fredziopl jest offline   Odpowiedź z Cytatem