Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2.0 EB 240km - założone LPG
View Single Post
Stary 21-08-2020, 22:53   #318
Zaderek
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-12-2019
Model: Fusion 2017
Silnik: 2,0 EB+ KME nevo sky direct II
Rocznik: 2017
Postów: 62
Domyślnie Odp: 2.0 EB 240km - założone LPG

Cytat:
Napisał fredziopl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj,

Ja jestem swiezo po instalacji KME u siebie w polifcie 2.0EB AWD, zrobilem okolo na razie tylko 300 km i mam podobny problem co u ciebie. Przy hamowaniu do 0, nie za kazdym razem, ale wystepuje spadek obrotow do okolo 500-400. Czuc delikatnie w samochodzie.
Na razie poza tym zadnych i nnych niepokojacych rzeczy, po przejechaniu 1000 skocze do gazownikow zobaczymy co mi powiedza czy jest sie czym martwic czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam jeszcze pytanko, montowali u mnie wiekszy zbiornik i chcialem czym podniesc podloge, podobno pasuje wypelnienie z mk4 tylko nie wiem czy ma znaczenie kombi, sedan czy hatchback? W jaki sposob mozna to wyrownac.

Pozdrawiam
To dawaj znać czy Ci to ogarną. U mnie walczą już prawie rok. Ostatnio rozmawiałem, że KME wypuszcza pod to jakiś soft. Ciekawe, że masz taką samą konfiguracje z AWD. Mój gazownik zrobił już 20-25 fusionów ale tylko w moim polifcie taki defekt występuje.
Co do wypełnienia ja robiłem styrodurem xps. To takie płyty budowlane z spienionej pianki. Mają różne grubości i idealnie można je dopasować.
Zaderek jest offline   Odpowiedź z Cytatem