View Single Post
Stary 23-07-2010, 17:37   #6
Zbyscheck
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-04-2010
Model: Ford Transit
Silnik: 2.5D
Rocznik: 1992
Postów: 39
Domyślnie Odp: zaciski przód uszczelnienie, odpowietrznik

Wojtek... , Szeryf...
dziękuję za cenne uwagi (w tym za inf. o linku). Co do kupna innego zacisku: jest to dla mnie rozwiązanie zbyt proste... - ten zacisk musi <chodzić>... Kupiłem nowe śruby (dolna i górna - 49zl), zamówiłem zestaw naprawczy (gumek)... Co do tego odpowietrznika: myślę o wyk. redukcji, w którą będzie wkręcany odpowietrznik. Zobaczę jak będzie z drugą stroną.... :nafta i delikatnie.... - zobaczymy.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najbardziej jest denerwująca czyjaś radosna twórczość przy tych
zaciskach (śruby od korbowodów (jednostronnie zeszlifowane łby), a powinny być na imbusy, pokaleczone cylinderki (prawdopodobnie od imadła) lub innego narzędzia, którym próbowano je wyciągnąć - na szczęście od góry tak, że oring ich nie sięgnie, zapieczone a wręcz całkowicie skorodowane odpowietrzniki - a wystarczy zabezpieczyć je smarem, lub poruszyć co jakiś czas, etc, etc...)
Miłego popołudnia...
zbyszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zbyscheck jest offline   Odpowiedź z Cytatem