View Single Post
Stary 26-03-2019, 15:22   #13
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał damiancd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, do Mazdy 3 ma wejść nowy silnik 182KM z kompresorem, za 3-4 miesiące powinien być - według mnie strzał w stopę z wypuszczaniem tego 122KM jeszcze z 6 biegowym automatem, mogli się już wstrzymać z wypuszczeniem modelu do czasu wyjścia tego 182KM.
Tylko, że Mazda 3 z mocniejszym silnikiem będzie jeszcze droższa. W internecie są już dostępne wstępne cenniki:
2.0 181KM, manual, wersja KANJO (druga od dołu, ta z automatyczną klimą) prawdopodobnie wystartuje od 118 tysięcy. Do tego lakier metalik i mamy 120-121. Nawet nie wiem czy w tej wersji będą choćby elementy skóry na tapicerce albo koła przynajmniej 17-calowe. Trzecia wersja (HIKARI) to już 124 tysiące + 2-3 za lakier. I to wszystko za kompakta, który nawet z mocniejszym silnikiem wcale nie będzie wyścigówką...
Cytat:
Napisał damiancd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam odbiór na 31 lipca, ale patrząc po ostatnich rewelacjach, że auto dopiero po 4 miesiącach wchodzi na produkcje to dopytuje co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytaj, pytaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja zamówiłem samochód ledwie 2 tygodnie temu, więc powodów do niepokoju jeszcze nie mam (i oby tak zostało do samego odbioru).
Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój nie jest jeszcze zablokowany do produkcji, a planowana produkcja to maj. Z tego co wiem od momentu zablokowania mija dokładnie miesiąc do samej produkcji, a potem ok 3 tygodnie do dostarczenia do PL z Saarlouis.
Jeżeli początkiem kwietnia nie będę miał wyznaczonej daty produkcji to odwołuję zamówienie. Tak jestem z nimi umówiony, nie będę czekał na focusa w nieskończoność i kombinował z kosztami i Vatem...
Można wiedzieć, kiedy złożyłeś zamówienie? Sorry, jeśli to już gdzieś padło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytam, bo jeśli od zablokowania do dostarczenia do PL mijają ok. 2 miesiące, to moim zdaniem 1-2 miesiące oczekiwania na blokadę (czyli 3-4 na odbiór) nie są wcale jakimś zaporowym terminem. W Renault czy Kii też trzeba mniej więcej tyle czekać na samochód z produkcji. Co innego fuji, jemu faktycznie możemy wszyscy współczuć, bo sytuację ma nie do pozazdroszczenia. Przynajmniej tyle dobrego, że widzi światełko w tunelu, bo jego Focus wreszcie się produkuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem