Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 18-04-2019, 14:08   #289
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Wczoraj byłem na wymianie opon, oraz w SKP na badaniu technicznym, diagnosta nie stwierdził żadncyh probelmów. Poszło 200zł.. Dziś natomiast byłem na przeglądzie w ASO po 3 latach / 58000 km: 2598zł, z czego ponad połowa to wymiana płynu w PowerShifcie. Też żadnych problemów. Pomocy, jestem spłukany.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy okazji rzuciłem okiem w salonie na nowego connecta, po lifice. Sporo się zmieniło: Teraz ma wlew AdBlue (więc musiały być też spore modyfikacje w silniku) i jakieś takieś kulawe dwa razy mniejsze lusterka, nie mają tych małych lustereczek do martwej strefy. Wajcha do ASB dalej taka sama.

W sumie gdybym miał zmieniać auto, to nie wiem czy nie wybrał bym któregoś z nowych długich francuzów. (Ze względu na ciekawsze wykończenie wnętrza, a zwłaszcza braku wajchy do biegów i hamulca)

Ale na razie zmiany auta nie mam w planach, konekcik sprawuje się idealnie.

Ostatnio edytowane przez Lza ; 18-04-2019 o 14:12
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem