View Single Post
Stary 04-04-2020, 07:33   #7
wojtowca
ford::beginner
 
Avatar wojtowca
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-12-2019
Skąd: Bestwina okolice Bielska-Białej
Model: Ford C-MAX
Silnik: 2.0 CDTI
Rocznik: 2014
Postów: 13
Domyślnie Odp: Emblemat, znaczek Forda w listwie nad tablicę rej.

Cytat:
Napisał miraż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać w jaki sposób usunąłeś emblemat i czy obyło się bez uszkodzeń.
No i udało się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., wygrzebałem na googlach nowy oryginalny emblemat za 40zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Następnie przystąpiłem do działania. Chciałem zrobić to bez rozkręcania tapicerki więc obkleiłem taśmą ochronną wokół znaczka aby nie porysować lakieru i podważałem delikatnie rant emblematu. Znaczek jest z bardzo cienkiego amelinium więcej łatwo się odgiął na tyle abym mógł "wejść" cienkimi kleszczami. Jak już kleszcze poszły w ruch to zacząłem nawijać emblemat na kleszcze bo o odklejeniu w inny sposób nie było mowy, ten klej jest tak silny, że prędzej bym wyrwał blende z klapy... Następnie zdrapanie resztek kleju, odtłuszczenie benzyną ekstrakcyjną i przyklejenie nowego emblematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Poniżej fotki z przebiegu prac.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtowca jest offline   Odpowiedź z Cytatem