Temat: [Focus 2014-2018] Dołożenie DAB+ do standartowego radia.
View Single Post
Stary 02-07-2020, 06:08   #232
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,198
Domyślnie Odp: Dołożenie DAB+ do standartowego radia.

Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki tedi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zastanawiam sie poprostu czy u mnie w Bielsku będzie Rmf, Radio Zet, Antyradio itd w DAB+..
Zaskoczyłeś mnie. Sądziłem, że masz DAB. U mnie nie ma.


Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak nie to po co wymieniać ACM ? ;p
Też się zastanawiałem, ale tylko przez chwilę. Radio gra. Ja zbyt wielki wymagań nie mam więc...?

Na "osłodę" mam ikonę DAB, ale tylko jest bo jest tak jak poniżej Tadeusz powiedział:

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) Nawet jak radio nie ma faktycznie DAB to ikona jest, jeno nic nie umie zrobić...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg APIM przycisk DAB.jpg (108.1 KB, 78 wyświetleń)
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem