Temat: [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led
View Single Post
Stary 17-03-2019, 00:30   #30
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

dobra, okej ale jak można kodować lampy, ustawiając lowbeam,
sorry-yyy ale ustawiając wszystko "cały komplet ustawień na FDL" i zapisując, nawet ucds zgłasza błąd "failed to wriete block........" -trzeba zerknac , a nie rutyna .....

niestety parametry niektóre są zapisywane w pewnej kolejności , najpierw ustawia się jedno później drugoe bo inaczej jest zonk, a fatum zostaje na sumieniu ustawiającego, zmieniającego parametry BCMa,

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba szanować cudzy wkład w rozwiązanie problemu!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to nie jest cudzy wkład, to niedopatrzenie innych ........ dobrze ze niektórzy draża " @leszcz " bo nektorzy nie maja tyle czasu na siedzenie na forum , bo była by kupa ...........


ehhhh JAK MOŻNA , @mayak =2 i tyle w temacie ......

ja nawet nie pomyślał bym o takim błędzie, nawet nie dopuszczałem takiego błędu do swojej "małej pustej może i głupiej" głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@Kostek12 miłego użytkowania Edga, bardzo fajne wozidło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .

Ostatnio edytowane przez kzmuda1 ; 17-03-2019 o 11:54
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem