Temat: [Transit i Tourneo Custom 2012-2023] wyciek płynu wspomagania przy wyjściu
View Single Post
Stary 26-02-2023, 18:47   #1
Bogdan777
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-02-2023
Model: transit custom
Silnik: 2.2
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie wyciek płynu wspomagania przy wyjściu

Witam wszystkich użytkowników Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Jestem posiadaczem Transita Customa z 2014 r 2.2

Szukałem po forum i w sumie znalazlem jeden podobny temat ale mój przypadek jest trochę inny

Sytuacja wygląda tak

zaczęła wyć pompa wspomagania patrzę zbiornik pusty a na sankach pełno płynu, odkręciłem koło i widzę ze jest wyciek z powrotu z maglownicy, odkręciłem śrubę i ku mojemu zdziwieniu przewód sam wypadł, tylko ta blaszka go trzymała, wyglada jakby sie sam rozpadł, utlenił , przerwał nie wiem jak to się nazywa fachowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mam problem poniewaz czesc została w maglownicy i nie idzie jej wyciągnąć, nawet nie drgnie , nie bardzo wiem comogę z tym zrobić


bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś ma na to pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W ostateczności chyba zostaje wymienić przewód (ok 400zl) + usuniecie jakimś cudem pozostałości starego

Podsyłam zdjęcia jak to wygląda
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20230223_162004.jpg (94.9 KB, 38 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20230223_162009.jpg (90.7 KB, 36 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez SRS ; 26-02-2023 o 19:16
Bogdan777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem