View Single Post
Stary 14-07-2009, 14:07   #14
Marcin G.
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Kielce, okolice
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakiego forda probe wybrać 2.0 czy 2.5 V6

I w końcu się dowiedziałem czegoś o probku tym z komisu 96r. za 6tyś. Całkiem przypadkowo znalazłem właścicielkę tego samochodu! Tą niby ciocie kolesia z komisu! Ale ona ciocią nie jest i się z tego śmiała jak jej to powiedziałem. Ona sprzedała temu kolesiowi z komisu probe bo ona miała operację na kręgosłup i nie mogła jeździć tym autem. Powiedziała mi żebym nie kupował tego samochodu! Spoko podziękowałem i się rozłączyłem, ponieważ rozmawiałem z nią przez telefon. Ale ciągle myślałem czemu mi go tak odradza, i zadzwoniłem. I pytam się co jest w tym samochodzie popsute, a ona się roześmiała, po czym mi powiedziała że o ten samochód dbała, na bieżąco go naprawiała, jest z małym przebiegiem, zawieszenie i silnik w bardzo dobrym stanie i nigdy nie miała z nim problemów. A sprzedała go jedynie z problemów zdrowotnych, a mi go odradzała kupić dlatego że potem będzie mi bardzo ciężko sprzedać taki samochód i nie jest to samochód rodzinny(niewygodny 2drzwi.).


Teraz już wiem co to za samochodzikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Muszę się przejechać z jakimś specem od silników żeby zerknął na ten silnik. Czy czasem ten spec w komisie nie zdążył go zajeździć.
Marcin G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem