View Single Post
Stary 30-12-2009, 01:32   #19
Marcin73
ford::advanced
 
Avatar Marcin73
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Żory
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2006
Postów: 253
Domyślnie Odp: Doposażenie

Cytat:
Napisał franczesko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... a ja nie wiedziałem gdzie wsadzic cb ciekawe czy moj unidenek tam wejdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie.
Lafayette ma bardzo małą głębokość, Unidenek z frontu wygląda na mniejszy od Zeusa, ale sięga o wiele dalej wgłąb. Wiem, bo sprawdzałem - tylko Lafayette Zeus i Ermes mieści się w tym miejscu.

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się nie odważę bo z moim szczęściem różnie może byćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z moim szczęściem też bym nie ryzykował, bo na bank oberwałbym w twarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (chociaż teoretycznie przy odłączonym aku jest to absolutnie niemożliwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.DD )
__________________
Fiesta 1.25 wersja Gold X, rocznik 2006.

Ostatnio edytowane przez Marcin73 ; 30-12-2009 o 03:05
Marcin73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem