View Single Post
Stary 27-07-2018, 14:44   #5
gibalsky
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 27-07-2018
Skąd: Jelenia Góra
Model: Ford Fiesta Mk7
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Postów: 1
Question czy w moim aucie można aktywować komputer pokładowy?

Witam, jestem nowy na tym forum, dlatego przepraszam, jeśli piszę w złym dziale. Otóż kupiłem Fiestę Mk7, 2013r., silnik 1.5 TDCi. Chciałbym się dowiedzieć czy w moim egzemplarzu można aktywować komputer pokładowy, na którym widoczne by było spalanie chwilowe, temperatura powietrza, spalanie na 100km, no ogólnie takie potrzebne i miłe dla oka bajery. Niestety, pojechałem do serwisu z taką prośbą, ale miły Pan jedynie zerknął na manetkę i stwierdził, że tu nie ma czegoś takiego jak możliwość aktywowania, bo manetka nie ma tego przycisku TRIP. Stwierdził, że to się da zrobić, ale trzeba wymienić manetkę i coś tam jeszcze z zegarami i deską rozdzielczą, bo jak nie ma manetki, to nie ma co ,,wyciągać''.

No więc przeglądając to forum próbowałem rozwiązać problem tego czy jakieś funkcje mój komputer jednak ma ukryte, wykonując jak ktoś tam polecał wejście w menu serwisowe. Wykonałem je, w skutek czego na wyświetlaczu pojawiły się napisy takie jak na załączonym obrazku.

I tu moje pytanie. Co one oznaczają, tzn. czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat tych ikon i tego jakie funkcje pełnią? Interesuje mnie to czy i jakie są to funkcje, bo jeżeli można aktywować ten komputer, to kupię manetkę i spróbuję to zrobić.

Pozdrawiam i z góry dzięki.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 37854320_849217091950981_5026155336063516672_n.jpg (87.7 KB, 376 wyświetleń)
gibalsky jest offline   Odpowiedź z Cytatem