Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 23-05-2019, 21:01   #922
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu brak alternatywy wynika z... braku alternatywy, przy przyjętych przez Ciebie i inne osoby kryteriach.
Przy przyjętych przeze mnie kryteriach nie tyle nie ma alternatyw dla Focusa, co mnie ma w ogóle żadnego auta, które mógłbym kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po zaznaczeniu kryterium "świeżości" na placu boju został Focus, Mazda 3, Ceed i Corolla.
Po zaznaczeniu "normalnego" napędu został już tylko Focus i Ceed.

Ceed GT spełnia niemal wszystkie wymogi i 2 miesiące temu chciałem zamawiać ją w ciemno. Auto wygląda atrakcyjnie, a w środku w porównaniu do Focusa czuję się jak w BMW. Dodatkowo wnętrze/bagażnik są przestronne i nie widać głupich, dokuczliwych oszczędności jak brak nawiewów z tyłu. Kryterium dyskwalifikującym jest niestety głośny wydech.

Focus to przeciętne (a jak wynika z tego forum także mocno awaryjne) wozidełko za horrendalne pieniądze. Do niedawna jego atutami były wg. mnie adaptacyjne LEDy, dynamiczny silnik i wielowahacz z tyłu. Wszystkie te zalety "zweryfikowały" ostatnie decyzje producenta albo niektóre wpisy na forum (o oślepiających światłach czy odczuwalnych drganiach po deaktywacji jednego cylindra).

Z dwojga złego chyba bardziej skłaniam się ku "pierdziawce" od Kii i próbie wygłuszenia jej na własną rękę, niż spartańsko wykończonemu, pełnemu niedoróbek Focusowi. Ewentualnie faktycznie poczekam na nadchodzące premiery Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem