View Single Post
Stary 19-08-2017, 08:39   #7
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,307
Domyślnie Odp: czy licznik od mk3 będzie pasował do lifta

Tak jak ci Radek zaleca ... zanieś do przelutowania elektronikowi (popytaj w serwisach naprawy laptopów nawet) nie powinno to kosztować majątku jak przyniesiesz już rozebrane . Ale jeśli nie przyniesie to efektu to koszt licznika (angola) to około 150 zł i czasem nawet trafia się za 100 zł , angole zazwyczaj mają mniejszy przebieg (nie wiem ile u ciebie jest ,ale zawsze sprzedawce zapytać można.Korekta w górę przy mniejszym przebiegu to nie problem (robi się to ELMconfig-iem) jeśli wyższy to już trzeba do magika podjechać (koszt około 100 zł) .Tarcze przełożysz ze swojego i trzeba przeskalować wskazówki tylko by prawidłowo wskazywały ( o ile pamiętam kręcąc w prawo aż do oporu wskazówka znajduje się idealnie w pionie , ale też można zaznaczyć pozycję wskazówek przy włączonym zapłonie i tak samo je zamontować ). Potem już tylko dopisać kluczyki do zegarów (muszą być minimum 2 kluczyki i nie mogą to być oba klony jednego). Można to samemu zrobić ForScan-em albo podjechać do kogoś kto to robi (koszt około 100 zł)
Myślę ,że opisałem dokładnie możliwości ale i tak polecam elektronika i na 99,9% po tej wizycie będzie OK
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem