Temat: [S-MAX 2006-2015] Nie działa klima
View Single Post
Stary 08-05-2011, 22:08   #24
Radek S-MAX
ford::average
 
Avatar Radek S-MAX
 
Zarejestrowany: 30-03-2011
Skąd: WOT
Model: S-MAX
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 171
Domyślnie Odp: Nie działa klima

Lipa klim nie działa :/

Mam pytanie czy to chodzi o ten wentylator od strony silnika, czy szukać jakiegoś innego (w BMW np. był z przodu przed chłodnicami od klimy tu nie widzę)

Poczytałem tu na forum parę wątków i wiem że to może być tak jak piszecie tu ten nieszczęsny kabelek, lub np. czujnik ciśnienia czynnika, którego można z mostkować tylko jeszcze muszę go odnaleźć :/

A może ktoś ma warsztat z wawy lub, okolicy obcykany w tym temacie.

Objaw taki że klima działała, przestała, znowu działała i teraz nie działa na razie, problem jeszcze jest taki że nie znam tego samochody :/


[EDIT]

I jak bywało tu na forum, wczoraj np. w trasie nie działała, dziś rano działał, na wolnych obrotach było słychać "klik" wentylator się załączył, obroty minimalnie wzrosły silnika i poleciało zimno, przyjechałem do biura jakieś 30-40 min drogi i lipa cisza i ciepło, klima nie działa :/

To co obstawiacie: przewód, czy ten czujnik ciśnienia czynnika, tylko gdzie go znaleźć żeby zmostkować do testu?

[EDIT]

Po około 40 minut stania pod biurem samochodu, odpaliłem silnik dalej był ciepły klima zaskoczyła i normalnie pracowała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było BMW 530iA --> Jest S-MAX 2,0 TDCi

Album mojego FORD S-MAX

Ostatnio edytowane przez Radek S-MAX ; 09-05-2011 o 10:57
Radek S-MAX jest offline   Odpowiedź z Cytatem