View Single Post
Stary 22-02-2018, 20:28   #15
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: ]Metaliczne stukanie po regeneracji wtrysków

Cytat:
Napisał voodo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
które znajdują się na wtryskiwaczach bądź jeżeli wtryski zostały zregenerowane to powinieneś dostać do nich nowe kody.
No właśnie firma twierdzi, żeby kodować na starych. W sumie nic się nie dzieje i wcześniej też nic się nie działo, auto chodzi normalnie i tak dalej, ale nie ma też żadnej poprawy, a liczyłem na znaczy spadek spalania, bo było bardzo wysokie. Dlatego pytam o kody i adaptację, bo nie wiem co zrobił mechanik przy montażu, a nowym kodów nie podali.

Cytat:
Napisał wojtekto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oddałem auto do Euromaster Sochacki na wymianę podkładek pod wtryskami, skończyło się na regeneracji ale oni to oddali już komuś innemu.
Załatw tą sprawę, a później uciekaj stamtąd i nie jedź nigdy więcej. To partacze, sieciówka i nic więcej, nie specjalizują się w żadnej marce, ja już u nich oleju nawet nie wymienię, nie mówiąc o żadnych naprawach, tym bardziej poważnych. Poproś jakiś kwit, wydruk ze sprawdzenia tych wtryskiwaczy i rachunek/fakturę z serwisu, który to robił. Samochód też odebrałeś cały brudny i uwalony w środku, tak jak ja wielokrotnie służbówkę, którą tam podstawiałem na wymianę oleju lub opon ?
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem