Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki wybrać silnik
View Single Post
Stary 26-05-2010, 08:07   #28
Kacmar
ford::average
 
Avatar Kacmar
 
Zarejestrowany: 16-06-2009
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.0 benz.
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: jaki wybrać silnik

Cytat:
Napisał antyrama Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wręcz mnie znielubiono ( prawda chłopaki?).....
NIE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to moje zdanie, za innych się nie wypowiadam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak w Waszym przypadku panowie, ale dla mnie oprócz silnika równie ważna w wyborze była skrzynia biegów.
Ja również przy moich przebiegach zastanawiałem się miedzy benzyną 1,6 125KM a benzyną 2,0.145KM. Benzyna 2,0 była optymalna, auto duże.
Cytat:
Napisał Pulse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety Ford nie łączył jej z sześciobiegową skrzynią biegów. Gdyby ta wersja silnikowa miała taką skrzynie biegów nie decydowałbym się na diesla.
O braku szóstki czytałem na forum ale nie sądziłem, że ma tak duży wpływ na zużycie paliwa np na autostradzie /śr 10-11 l/100 to min. przy szybkosci poruszania 140-160 km / a to już trochę dyskwalifikuje Mondeusza jako oszczędne autko. Natomiast przy prędkościach 110-130km jestem z niego pod względem zużycia paliwa zadowolony. A jeżdzi mi się Mondkiem wygodnie bez względu na ilości przepalonego paliwa i oby tak dalej.

Ostatnio edytowane przez Kacmar ; 26-05-2010 o 08:10
Kacmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem