View Single Post
Stary 30-08-2011, 21:16   #25
miłosz79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-08-2011
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kosmetyki samochodowe,woski,politury,pasty,środki do wnętrza itp.-porady i opini

Cytat:
Napisał corneliusab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja mam pierwsze pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czym usunac dziwne odbarwienia na szybach samochodu, lakier potraktowalem pasta tempo ale z szybami nic nie pomaga, nawet preparat do zywicy. Dodam, ze odbarwienie (jesli to dobre nazewnictwo) ma taki jakis niebieskawy kolor, nawet nie wiem od czego mogloby to byc, pod drzewem nie parkuje, jedyne co mi wpada do glowy to moze to byc cos od przejezdzajacych pociagow elektrycznych, towarowych jak i pasazerskich bo auto stoi zaraz przy nasypie kolejowym. Jak bys chcial to moge fotki zrobic tylko nie wiem czy bedzie widac.

Pozdrawiam
Witam, niedawno miałem podobny problem - taka zaschnieta plame, ktora po zejsciu zostawila slad. Pomogla benzyna ekstrakcyjna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz szukam czegos profesjonalnego, jakiegos kosmetyku do usuwania zabrudzen na szybach przy codziennej jezdzie. Przyznam, ze nameczylem sie przy usuwaniu tamtej plamy i nie chcialbym znow sie z tym zmagac. Znacie jakis skuteczny srodek, co by nie był silnie zrazy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do czyszczenia szyb, dachu i lusterek?

Zrobilem wstepny rekonesans na pobliskim cpnie i sposrod morza specyfikow zaintrygowalo mnie kilka, w tym seria Max Master Moto Design, co ma nietypowa, ponoc bardziej wydajna dwufazowa formule. Czy ktos z was zna ten produkt i potwierdza jego skutecznosc?
miłosz79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem