View Single Post
Stary 11-09-2019, 21:15   #1
Dr.Foka
ford::amateur
 
Avatar Dr.Foka
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-08-2019
Skąd: E-g
Model: Focus C-Max Ghia
Silnik: 1.8 QQDB 92kW
Rocznik: 2004
Postów: 7
Unhappy 1.8 DuraTec HE - nieregularny warkot i lekkie drgania na wolnych obrotach

Witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pacjent: Focus C-Max 2004r. 1.8 DuraTec HE 92kW

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mój maksio po nagrzaniu się podczas postoju na biegu jałowym wydaje z siebie przerywany warkot (może określmy go mianem turkotu?), słyszalny jedynie w kabinie oraz lekko słyszalny po otwarciu maski i nadstawieniu ucha. Warkot ten jest połączony z lekkim drgnięciem i podskakiwaniem obrotów w zakresie 700-750obr./min.
Silnik ogólnie oleju nie bierze, pali od strzała, ma moc i nie kopci, ogólnie wszystko gra oprócz tego warkotu. Czy ktoś miał podobny problem bądź zna jego przyczynę i ew. rozwiązanie? Za wszelką pomoc będę wdzięczny, bo jestem paranoikiem i nawet taki detal mnie irytuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Jutro bądź pojutrze ew. wstawię filmik obrazujący problem, chociaz może ktoś z was i bez tego będzie potrafił pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Foka jeżdżąca ulaną foką pozdrawia!

Ostatnio edytowane przez Dr.Foka ; 11-09-2019 o 22:07
Dr.Foka jest offline   Odpowiedź z Cytatem