Temat: [Fusion] gaśnie podczas jazdy
View Single Post
Stary 17-04-2018, 17:56   #20
paveu2
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 30-12-2017
Skąd: Wrocław
Model: Ford Fusion
Silnik: 1,4 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 9
Domyślnie Odp: gaśnie podczas jazdy

Cytat:
Napisał kaku25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jaki jest cel twojego pisania na forum? Z reguły każdy kto tu piszę, raczej szuka odpowiedzi i sam próbuje coś zrobić a nie szuka gotowca dla mechanika, który i tak weźmie za to kasę. Google nie ma z nimi nic wspólnego. Typowy mechanik szuka łatwego zarobku a nie będzie szukał ci usterek.


Widzisz, nawet nie wykonali podstawowych czynności...
Po prostu pytam, bo być może ktoś miał podobnie. A to, że nie wymieniali wszystkiego jak popadnie to chyba raczej dobrze świadczy o mechaniku. Nie jest typowym wymieniaczem. Tym bardziej (jeśli chodzi i ten wspomniany filtr), że oba warsztaty wykluczyły jego winę- to po co go wymieniać. Oni gdybym chciał to by pewnie pół auta z pocałowaniem ręki wymienili.

Co do czynności, które sam wykonałem to sprawdziłem elektrykę (na tyle na ile umiem)- jedną usterkę wykryłem i usunąłem. Po prostu na więcej nie mam czasu- już wcześniej to to tłumaczyłem.

Czy szukam gotowca dla mechanika? No jeśli była by taka możliwość to PEWNIE!!! Dla mnie to ogromna oszczedność czasu. Auto jest mi potrzebne do jeżdżenia a nie żeby stało pod domem. Sam sobie nie poradziłem więc chciałem poradzić się innych użytkowników tych aut.

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.
paveu2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem