View Single Post
Stary 27-10-2018, 08:59   #31
88mph
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 29-05-2018
Model: focus mk2
Silnik: 1.6 duratec
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: [Focus MK2] Centralny zamek nie działa - instrukcja naprawy

Cytat:
Napisał Domitin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich i proszę o pomoc ponieważ nie mogę poradzić sobie z centralką w moim Focusie
Mój problem jest nieco inny mianowicie centralka działa z kluczyka -zamyka/otwiera wszystkie drzwi natomiast centralka z pilota zamyka wszystkie drzwi ale nie otwiera od kierowcy (silniczek w zamku nie reaguje na sygnał otwarcia)
Wymieniłem zamek na nowy ale problem dalej występuje w tej samej konfiguracji...
Wygląda to tak jak by do zamka nie dochodził sygnał z centralki z pilota.
Proszę o podpowiedź co mogę jeszcze sprawdzić aby usunąć problem...
Cytat:
Napisał msmaster Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam ten sam problem. Drzwi kierowcy otwierają się tylko po przekręceniu kluczyka w zamku. Z pilota da się je tylko zamknąć, pozostałe drzwi działają prawidłowo.

Jak sprawdzić czy do zamka dochodzi sygnał sterujący otwarciem drzwi ?
Witam
Mam identyczny problem co koledzy, jeśli udało się wam rozwiązać problem to proszę o podpowiedź w temacie. Miałem już wymieniać zamek ale na razie się wstrzymam. W pierwszej kolejności chciałbym sprawdzić czy sygnał do otwierania zamka przychodzi. Może ma ktoś schemat elektryczny kostki ?

Pozdr
88mph jest offline   Odpowiedź z Cytatem