View Single Post
Stary 26-01-2020, 21:25   #16
dobrytata
ford::amateur
 
Imię: Aras
Zarejestrowany: 26-01-2020
Model: Ford Mustang VI
Silnik: najmocniejszy ;)
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Modyfikacja kształtu / tuning kierownicy

No i namieszali w głowie. Szukam tylko firmy co mi kierownice porządnie obszyje a tu się okazuje, że są firmy co takie zajefajne kierownice robią. Na pewno zgłoszę sie do tej firmy maximonia, bo widzę, że mega kierownice robią i co najważniejsze że porządną skórą obszywają co lata wytrzymuje, bo już zrobiłem u jednych tanich obszywaczy i mi pół roku wytrzymała. Gwarancje niby na trzy lata dawali, a jak chciałem reklamować to mnie przez telefon wyśmiali... Tanie badziewierze z OLX.
Teraz zastanawiam się czy sobie nie strzelić takiej kierownicy u maximonia:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciekawe ile będzie taka opcja kosztował ? Ale jak patrze po kierownicy Matique co też robił w maximonia to pewnie ok 1500 złociszczy.

No mają cennik na stronie co najmniej tysiaka trzeba liczyć. Przespać, przemyśleć, zobaczymy czy tylko obszyjemy czy zaszalejemy i takie cudeńko można by zrobić.

A tak swoja drogą co sądzicie o alkantarze na kierownicy ? Wytrzymałe to ? łatwe do czyszczenia ?

Jak by zrobić takie coś:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez dobrytata ; 26-01-2020 o 21:37
dobrytata jest offline   Odpowiedź z Cytatem