Temat: [Focus 2011-2014] Czemu tak ściąga kierownicę na boki
View Single Post
Stary 18-12-2017, 15:27   #17
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,368
Domyślnie Odp: Czemu tak ściąga kierownicę na boki

Cytat:
Napisał langolier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słuchaj, a nie możesz takiego gościa zabrać na przejażdżkę - tak, żeby był kierowcą ?
On był się przejechać 3 razy. Za każdym razem mówi mi że on nie ma widzi żadnych problemów. Ja się pytam - a co z kierownica że jest skręcona w lewo, on mi odpowiada że "no tak będzie bo lepiej się nie da"
Rozumiesz teraz z kim mam do czynienia?

Cytat:
Napisał kumpel Fordzika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Polandzie porządna regulacje i diagnostykę robię, robi się za 100zł przynajmniej u mnie w mieście, a tam pewnie najmniej 100 funtów ? W ASO Forda doradca techniczny pojeździ z Tobą samochodem, może rozkimi od razu problem.
Samo przyjęcie na serwis to zaczynamy od £180 za godzinę niezależnie czy znajdą problem czy nie. Znajomy ostatnio pojechał z błędem od czujnika parkowania i zostawił £980 za samą diagnostykę która trwała notabene niecałe 6 godzin.
Wiesz - ja jednak aż tak bogaty nie jestem, bo za tą samą cenę to ja sobie kupię Focusa z 2004 roku po przeglądzie z zapasem zapachów do środka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem