View Single Post
Stary 20-09-2019, 21:29   #76
spokospoko
ford::beginner
 
Avatar spokospoko
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Poznań
Model: S-MAX
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 30
Domyślnie Odp: Akcja 17S09

Dobrnąłem do szczęśliwego zakończenia mojej historii. Przy 160k przebiegu dostałem nowy, kompletny silnik z rozrządem, świecami itd i nowe sprzęgło z dwumasą. Ze staroci została tylko turbina i drobny osprzęt. Niedawno myślałem o zmianie samochodu, ale teraz to kompletnie nie ma sensu i S-MAX spędzi ze mną kolejnych kilka latek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Przyspieszanie sprawy i walka o samochód zastępczy wymagały trochę zachodu. Na początku podejscie serwisu i customer car Forda Polska było skandaliczne. Po interwencji u Dyr Marketingu PL i szefa aftersales w Ford of Europe znalazł się silnik i zastępcze Mondeo. Polecam komunikować się przez LinkedIn (warto mieć pakiet premium) - jak ktoś ma fantazje to można dotrzeć do CEO. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał spokospoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam do wymiany cały silnik (!!!) - prawdopodobnie uszkodzona głowica pryska olejem. Tylko, że silników brak, termin naprawy nieznany, a odbierać samochód grożący zapłonem to średni pomysł (ale tak sugerował serwis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Macie jakiś pomysł jak wycisnąć zastępczy? Samochód od tygodnia w serwisie...
spokospoko jest offline   Odpowiedź z Cytatem