Temat: [Mondeo 2007-2014] Montaż czujników parkowania
View Single Post
Stary 16-12-2015, 10:12   #21
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: montaż czujników parkowania - mondeo mk4

Cytat:
Napisał focusgr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam podobne zapytanie.
Mam już ofertę na oryginalna wiązkę, uchwyty czujników, czujniki i moduł.
Operację montażu chciałem połączyć z montażem haka, także na oryginalnej wiązce z modułem FoMoCo. Zależy mi na oryginałach żeby nie mieć problemu z czujnikami po podpięciu przyczepy. I teraz tak: wiem że moduł haka załącza się kompem i jest OK. Czy z uruchomieniem czujników PDC jest podobnie?
Obrabiał ktoś otwór pod oryginalne czujniki w zderzaku? Oryginały nie mają ramek na zewnątrz...
Odświeżę trochę tamta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktos może montował OE czujniki przód i tył???

Jak to wygląda z dokładanymi czujnikami- co sprawdzonego zastosować ?
Wczoraj sprawdzałem w ASO i przód z tyłem firmy EXPERO (monutują to teraz do mk5) są to czujniki wyglądające jak OE- mają nową technologię montażu i są wtłaczane więc krawędź czujnika jest gładka z krawędzią zderzaka, z malowaniem, koszt oko 2000 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem