View Single Post
Stary 18-01-2016, 19:52   #1
levski86
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-01-2016
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Focus MK2 poszukiwany

Drodzy forumowicze,
Jakiś czas temu na świat przyszedł mój syn i nasze autko, w które sami czasami się nie mieściliśmy jest już w ogóle za małe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kręgu zainteresowań znalazł się Ford Focus MK2 kombi (1,8 lub 2,0 diesel). Budżet nie jest zbyt wielki, ale może coś się znajdzie w okolicy 16-17k (wiadomo, że można coś dołożyć jak ma być bardziej warte kupna). Da się?

Jak na razie przeglądam oferty i analizuję co i jak. Wkrótce trzeba będzie znaleźć czas żeby podjechać gdzieś czasami coś pooglądać.

Jestem z okolic Wrocławia, więc Dolny Śląsk i tereny przyległe to będzie główny rejon poszukiwań. Mam człowieka w Krakowie, więc jak będzie miał czas to też może pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak jak piszecie na forum - jest wiele dziwnych ogłoszeń, a co myślicie np o tym:
- http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-...tml#39a2bff1d2 - podałem już VIN (WF0SXXGCD59B38816) w innym dziale do sprawdzenia... bardzo niski przebieg.

Czy w większości tych aut znajdę isofix? Bo jeśli chodzi o podgrzewanie przedniej szyby to chyba większość ją ma - zapewne fajny gadżet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem otwarty na wskazówki i Wasze zdanie co do nabywania Focusa.
levski86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem